




Вулична Wi-Fi камера відеоспостереження - це професійне обладнання для домашнього та офісного відеоспостереження. Вона оснащена поворотним механізмом, що дозволяє отримувати зображення в реальному часі з кута огляду до 360 градусів. Камера підтримує роздільну здатність до 2 мегапікселів, а нічна зйомка забезпечує високу якість зображення навіть у темряві.
Для віддаленого доступу до камери використовується програма iCsee для смартфона, яка дозволяє вам переглядати зображення з камери в реальному часі і отримувати повідомлення про рух в зоні, що охороняється. Також камера підтримує аудіо звукове виявлення та запис відео на флеш-накопичувач. Вона проста в установці та використанні, та надає надійне та безпечне відеоспостереження.

Особливості:
- Модель відрізняється відмінною якістю аудіо та відео
- Висока роздільна здатність зйомки дозволяє без проблем розглянути особу конкретної людини
- Наявність режиму зйомки «день/ніч» дає можливість отримувати якісну картинку, незалежно від рівня освітлення.
- ІЧ-світлодіоди мають досить великий радіус дії, при цьому вони працюють навіть у повній темряві.
- Вбудований мікрофон дозволяє відтворювати голос через мобільний пристрій, персональний комп'ютер або ноутбук незалежно від вашого реального розташування
- Міцний корпус камери добре захищає пристрій від механічних пошкоджень та інших типів впливу
- Вулична камера - це поєднання стилю, надійності та функціональності. При належній експлуатації модель прослужить вам протягом тривалого періоду.
- Нова модель працює від WIFI, підключення по шнуру ethernet не передбачено

Характеристики:
- Тип камери: WiFi
- Форм-фактор: поворотний
- Застосування: внутрішня/вулична
- Інтерфейс: Дротовий/Бездротовий
- Тип матриці: CMOS
- Фізичний розмір матриці: 1/4”
- Роздільна здатність: 2 Мп FullHD
- Формат стиснення: H.264+/H.265X
- Зображення зображення: кольорова
- Режим зйомки "День/ніч"
- Перемикання режимів "День/ніч"
- Дальність ІЧ-підсвічування: до 30 м
- Датчик руху: є
- Роздільна здатність матриці: 1920x1080 пікс
- Чутливість: 0.1 люкс
- Фокусної відстані: від 3.6 до 6 мм
- Оптичне збільшення: 2х
- Цифрове збільшення: 4х
- PTZ-управління: 360 ° по горизонталі, 90 ° по вертикалі
- Виявлення руху: є
- Аудіовиход: є
- Мікрофонний вхід: є
- Порт для SD-карти: максимум до 64 Гб
- Захист від вологи: IP66
- Живлення: мережа 220 В
- Напруга: 12 В
- Робоча температура: від -20 до 50 градусів

Комплектація:
- Камера Wi-Fi для зовнішнього відеоспостереження
- Набір для кріплення
- Мережевий адаптер
- Інструкція з експлуатації
- Заводська упаковка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 6 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 000 ₴






