




Гелевий акумулятор Opera Solar Gel Battery 12 V 250 Ah є надійним джерелом живлення й має широкий спектр застосування. Aкумулятор не вимагає технічного обслуговування, оскільки впродовж терміну експлуатації немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду.Корпус батареї міцний і герметичний, що дає змогу використовувати акумуляторну батарею в будь-якому положенні, не боячись витоку електроліту.Акумуляторні батареї працюють у буферному режимі або мають понад 260 циклів заряду за 100% розряду, і набагато більшу кількість зарядів за меншого відсотка розряджання.У середньому термін придатності такої батареї 12 років.
Акумулятор Opera Solar Gel Battery 250 Ah 12V може тривалий час зберігатися в зарядженому стані за малого струму саморозряджання.
Акумуляторна батарея має дуже високий рівень безпеки, не виділяє шкідливих речовин, може використовуватися в будь-яких приміщеннях.
Акумуляторна батарея застосовується для живлення дрібної побутової техніки або електронних приладів, постійною напругою 12 V.
Особливості:
- Повністю відновлюється після глибокого розряджання
- Може використовуватися за низьких температур
- Може бути використана в житлових приміщеннях (не виділяє отруйних кислотних випарів)
- Є тяговий АКБ, призначений для роботи в навантаженні (на відміну від пускових автомобільних АКБ)
- Має високий клас герметичності й безпеки
- Вирізняється тривалим терміном експлуатації 10-12 років за умови правильної експлуатації (якщо немає глибокого розряджання акумулятора понад 70% від ємності)
Характеристики:
- Місткість 250 A
- Напруга 12 V
- Зарядна напруга під час циклічного режиму роботи становить 14,4-14,9 В
- Для резервного режиму 13,5-13,8 В
- Інтервал температур від -20 до + 60 °C
- Мають тривалий термін експлуатації
- Вага 55 кг
- Розмір: 530x250x280 мм.

Застосування:
- У системах безперебійного живлення
- У вітрогенераторних електростанціях
- У сонячних електростанціях
- Тягові акумулятори для прогулянкових електромобілів, машин для гольфу,
дитячих електромобілів - Телекомунікації й електричне обладнання
- Системи охорони та протипожежні системи
- Сигналізація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип акумулятора | GEL |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 15 А |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ємність акумулятору | 250 А. г |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 12 В |
| Виробник | Jarrett |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 55 кг |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 18 000 ₴


